Новинка
-5%

Борфрез A082006, (циліндрична 8 мм, хвостовик 6 мм) перехресна насічка
395,95 ₴
376,15 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: BFZ-A-001
+380 (95) 706-62-81
- +380 (97) 445-46-90
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Твердо сплавна борфруба типу A використовується для обробки металевих виробів. Має циліндричну форму
з гладким торцем. Універсальне використання для обробки поверхні. Борфрез поставляється в індивідуальний
Упаковка пластику. Установлюють на машинах з пневматичним або електричним пристроєм швидкість
Вона обертається до 50 000 обертів за хвилину.
з гладким торцем. Універсальне використання для обробки поверхні. Борфрез поставляється в індивідуальний
Упаковка пластику. Установлюють на машинах з пневматичним або електричним пристроєм швидкість
Вона обертається до 50 000 обертів за хвилину.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JSDA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина робочої частини | 20 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Обробка матеріалу | Сталь, Метал, Цегла, Бетон, Загартована сталь, Нержавіюча сталь, Чавун, Граніт, Плитка, Алюміній, Мідь, Кераміка, Камінь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 8 мм |
| Загальна довжина | 20 мм |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Прямий |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 376,15 ₴
