Новинка
-5%

Борфрез C061606, (Сфероциліндрічна 6 мм, хвостовик 6 мм) перехресна насічка
352,80 ₴
335,16 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: BFZ-C-001
+380 (95) 706-62-81
- +380 (97) 445-46-90
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Слабка борфруба використовується для виготовлення металевих виробів. Має циліндричну форму
з гладким торцем. Універсальне використання для обробки поверхні. Борфрез поставляється в індивідуальний
Упаковка пластику. Установлюють на машинах з пневматичним або електричним пристроєм швидкість
Вона обертається до 50 000 обертів за хвилину.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JSDA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина робочої частини | 16 мм |
| Діаметр | 6 мм |
| Загальна довжина | 16 мм |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Бетон, Граніт, Залізобетон, Загартована сталь, Камінь, Кераміка, Керамічна плитка, Керамограніт, Цегла, Латунь, Мідь, Метал, Металевий профіль, Мрамор, Нержавіюча сталь, Плитка, Сталь, Тротуарна плитка, Хром, Кольоровий метал, Чавун |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335,16 ₴
