Новинка
-5%

Борфрез M102006 (конус 10 мм, хвостовик 6 мм) перехресна насічка
450,45 ₴
427,93 ₴
- Готово до відправки
- Код: BFZ-M-001
+380 (95) 706-62-81
- +380 (97) 445-46-90
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Борфрез тип М - форма конус це ріжений інструмент для зачистки і знімання шару матеріалу в важкодоступних місцях.
Борфрези типу M використовуються в ручному пневматичному і електричному
шліфувальний інструмент, в обладнанні для гравіювання, у підвісних дрелях. Тип М застосовується для
Видаляють заузанці, зачистки зварних швів, а також для обробки складних контурів, стіків, пазів.
Борфрези типу M використовуються в ручному пневматичному і електричному
шліфувальний інструмент, в обладнанні для гравіювання, у підвісних дрелях. Тип М застосовується для
Видаляють заузанці, зачистки зварних швів, а також для обробки складних контурів, стіків, пазів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JSDA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина робочої частини | 20 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, Цегла, Бетон, Загартована сталь, Нержавіюча сталь, Чавун, Граніт, Плитка, Алюміній, Мідь, Кераміка, Камінь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 10 мм |
| Загальна довжина | 20 мм |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 427,93 ₴
