Новинка
-5%

Борфрез L102506, (Сфероконічна 6 мм, хвостовик 6 мм) перехресна насічка
409,50 ₴
389,02 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: BFZ-L-003
+380 (95) 706-62-81
- +380 (97) 445-46-90
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Борфрізання типу L (сфероконична) М'який інструмент для обробки різних матеріалів - сталь, титан, чугун,
кольорові метали і д. Широко використовують як на виробництві, так і в приватних майстернях. Волосся високої
зносостійкістю і продуктивністю, зберігає роботу навіть у найскладніших умовах
условиях.
кольорові метали і д. Широко використовують як на виробництві, так і в приватних майстернях. Волосся високої
зносостійкістю і продуктивністю, зберігає роботу навіть у найскладніших умовах
условиях.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JSDA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина робочої частини | 25 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, Цегла, Бетон, Загартована сталь, Нержавіюча сталь, Чавун, Граніт, Плитка, Алюміній, Мідь, Кераміка, Камінь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 6 мм |
| Загальна довжина | 25 мм |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389,02 ₴
