Новинка
-5%

Борфрез L122806, (Сфероконічна 6 мм, хвостовик 6 мм) перехресна насічка
586 ₴
556,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: BFZ-L-004
+380 (95) 706-62-81
- +380 (97) 445-46-90
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Борфрізання типу L (сфероконична) М'який інструмент для обробки різних матеріалів - сталь, титан, чугун,
кольорові метали і д. Широко використовують як на виробництві, так і в приватних майстернях. Волосся високої
зносостійкістю і продуктивністю, зберігає роботу навіть у найскладніших умовах
условиях.
кольорові метали і д. Широко використовують як на виробництві, так і в приватних майстернях. Волосся високої
зносостійкістю і продуктивністю, зберігає роботу навіть у найскладніших умовах
условиях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JSDA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр хвоста | 6 мм |
| Довжина робочої частини | 28 мм |
| Діаметр | 6 мм |
| Загальна довжина | 28 мм |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Бетон, Граніт, Залізобетон, Загартована сталь, Камінь, Кераміка, Керамічна плитка, Керамограніт, Цегла, Латунь, Мідь, Метал, Металевий профіль, Мрамор, Нержавіюча сталь, Плитка, Сталь, Тротуарна плитка, Хром, Кольоровий метал, Чавун |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 556,70 ₴
