Новинка
-5%

Борфрез F142506, (сфероконічна 14 мм, хвостовик 6 мм) перехресна насічка
1 041,60 ₴
989,52 ₴
- Готово до відправки
- Код: BFZ-F-005
+380 (95) 706-62-81
- +380 (97) 445-46-90
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Твердо сплавна борфруба типу F використовується на електричних і пневматичних прямих шліфувальних машинках
с вцангой 6 мм. Призначено для видалення заусенців, обробки фасок, кромок отворів, обробки зварних
швів у важкодоступних місцях. Борфрез міцноплавна сферикоконічна (заокруглена парабола).
с вцангой 6 мм. Призначено для видалення заусенців, обробки фасок, кромок отворів, обробки зварних
швів у важкодоступних місцях. Борфрез міцноплавна сферикоконічна (заокруглена парабола).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JSDA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина робочої частини | 25 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, Цегла, Бетон, Загартована сталь, Нержавіюча сталь, Чавун, Граніт, Плитка, Алюміній, Мідь, Кераміка, Камінь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 14 мм |
| Загальна довжина | 25 мм |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 989,52 ₴
